Květen 2017

Pozor na Pattern Trader podvod

15. května 2017 v 18:57 Binární opce
Pokud hledáte obchodní systém na binární opce, v současnosti byste mohli snadno spadnout do pasti podvodu Pattern Trader.

Postavit si ziskovou strategii na binární obchodování není snadný úkol, a toho se snaží využít podvodníci, jako je Pavel Buřič. Ten tvrdí, že vám jeho obchodní software bude vydělávat tisíce eur denně, aniž byste vy sami museli umět obchodovat.

Jenomže tak to samozřejmě není, důkazy pro to jsem našel v recenzi Pattern Trader na Opcebinarni.cz. Buřič si všechno vymyslel, ostatně on sám asi vůbec neexistuje, je to jen fiktivní postava.

To odvozuji z toho, že třeba v němčině uvádí tento podvod Philipp Schneider, i když je příběh úplně stejný

A také podle toho, že v němčině jsou recenzí stejné fotky lidí, ovšem jména jsou jiná. Navíc tyto fotky pocházejí z různých míst po internetu.

No a co můžete od Pattern Traderu opravdu očekávat? Že vás donutí poslat peníze na účet u určitého brokera a že vám je pak prodělá.

Takže nevyděláte ani korunu, naopak, přijdete o část svých peněz. A je to jen logické, protože pokud by Buřič opravdu měl ziskový obchodní software, určitě by ho nerozdával zadarmo.

To platí obecně pro všechny obchodní systémy, které jsou zadarmo, zisky od nich očekávat opravdu nemůžete.