Leden 2017

Martin Kollár a iRobot

4. ledna 2017 v 16:12 Obchodování binárních opcí
Je zajímavé, že když jsem hledal recenze iRobota, pořád jsem padal na jistý technický prostředek pro úklid domácnosti. Ovšem já jsem chtěl vědět, co je zač iRobot pro binární opce. Teď už to vím. Stejně tak co je Obchodní ústav Martina Kollára.

Martin Kollár

Není to tak dlouho, co jsem varoval před Akademií Wagnera, a ta se mezitím stihla přejmenovat na Obchodní ústav Martina Kollára. Ten podvod sídlí na stejných stránkách a jeho úplně stejný, jen se změnila jména.

Takže pokud si myslíte, že vás Kollár naučí obchodovat binární opce zadarmo tak, aby se z vás stali milionáři, radši se rychle zastavte. Výsledkem registrace do obchodního ústavu by totiž byly ztráty.

Ono zadarmo je totiž podmíněno vkladem peněz na účet u určitého brokera, a budou to přesně tyhle peníze, o které pak přijdete.

iRobot

A teď k tomu zařízení, tedy vlastně robotovi na binární opce iRobot. Jedná se o program, který je údajně nej, nej, nej, ale také se jedná o podvod. An, ten program bude obchodovat za vás, a to zcela automaticky, a také vám zcela automaticky prodělá peníze.

Tento program vás může lehce oklamat tím, že když si zkusíte demo, které je v něm zabudované, bude vám ukazovat velmi pozitivní výsledky. Jenomže ty výsledky jsou falešné, testovací obchody neprobíhají na reálných cenách, jsou naprosto vymyšlené.


To pak poznáte, pokud necháte iRobota obchodovat s vašimi penězi na reálném účtu, na kterém už ceny ani výsledky falšovat nejdou. Takže pozor, určitě tohoto robota nenechte obchodovat za vás!