Říjen 2016

Přehled posledních podvodů na binárních opcích

18. října 2016 v 17:27 Binární opce
Když píšu o binárních opcích, mohl bych se téměř výhradně věnovat podvodům, nové totiž přibývají pravidelně, nově jsou to Akademie Wagnera a 25000 Kč Denně a Honza Šrámek.

Útočí především na lidi, kteří o burzovním obchodování nevědí vůbec nic, takže je snazší je přesvědčit o tom, že nějaký program zadarmo vydělává peníze, i když je to samo o sobě nesmysl na první pohled. Bohužel ale dost lidí uvěří, proto je třeba před podvody varovat.

Akademie Wagnera
Je to podvod, který tu už dříve byl pod jiným jménem. Vojtěch Wagner o sobě tvrdí, že umí obchodovat binární opce a že s nimi vydělal už miliony. Teď slibuje, že vás zadarmo naučí obchodovat ziskově.

Všechno je to ale pochopitelně lež. Tento test vám ukáže, jak snadné je odhalit podstatu Akademie Wagnera. Fotky jsou z fotobank, Vojtěch Wagner ani jeho údajní spokojení studenti neexistují.

To samé platí o Wallet Magazine, který není žádným magazínem, ale jednoduchou stránkou, která má lživý článek, který má dodat na důvěryhodnosti podvodu Akdamie Wagnera. Takže pozor.

Honza Šrámek a 25000 Kč Denně
U videa Honzy Šrámka jsem se docela nasmál. Šrámek se totiž nemohl dočkat, než dá svůj program, který mi bude vydělávat stovky tisíc korun měsíčně, a to úplně zadarmo. Hurá, konec nezaměstnanosti v České republice. Nebo ne?

Samozřejmě, že ne. 25000 Kč Denně je jen další sprostý podvod, důkazy najdete v této recenzi. Ve videu mluví placený herec, na stránkách jsou fotky cizích lidí, které nemají s tímto projektem nic společného, natož aby s ním vydělávali peníze.

Honza Šrámek je fiktivní osoba, nikdo toho jména, kdo by vydělával peníze prostřednictvím programu na binární opce, neexistuje.

Všechny tyto podvody mají společnou jednu věc, když se registrujete, jako první vás budou tlačit k poslání peněz na účet k brokerovi, který vám bude přidělen, nebudete moct si ho vybrat. Proč asi... Protože za to mají podvodníci provize, že vás přimějí složit peníze na účet k této konkrétní firmě.