Červen 2016

Průšvih jménem Ultimate4Trading

23. června 2016 v 9:05 Obchodování binárních opcí
I když je to představa dost absurdní, spousta začínajících traderů binárních opcí si myslí, že najdou software, který za ně bude obchodovat a vydělávat jim peníze. Takže se jim určitě zalíbí Ultimate4Trading.

Jakoby si mysleli, že pouhým zjištěním, že existují binární opce, odvedli dost práce na to, aby do konce života vydělávali peníze prostřednictvím nějakého programu, který pokud možno bude zadarmo. Sice to popírá veškerou logiku, přesto hodně lidí takový program hledá, na což reagují podvodníci.

Vymysleli program Ultimate4Trading (viz. recenze), který bude obchodovat binární opce za vás a je zadarmo. A dokonce vám i ukáže demo, na kterém bude vydělávat neskutečné části peněz.

Nebudu dlouho chodit kolem horké kaše, Ultimate4Trading je prostě podvod (viz. test). Demo si obchody doslova vymýšlí, nejsou založené na skutečných cenách, takže jeho ziskovost je pouhou fikcí, kterou na reálném účtu neuvidíte.

Skutečnost je taková, že tito podvodníci jsou placení za každého nového zákazníka, který vloží peníze na účet u určitého brokera. Proto si vymysleli tento svůj příběh a připravili obchodní software.

Ten software může být ztrátový, protože oni dostanou za nového klienta zaplaceno od brokera dřív, než ten klient stačí zjistit, že je jejich software ztrátový a že je připravil o peníze.


Proto se mějte před Ultimate4Trading a podobnými programy na pozoru.