Květen 2016

Na které podvody je třeba si aktuálně dávat pozor

24. května 2016 v 15:15 Binární opce
Je mi zřejmé, že kdo je v obchodování binárních opcí nováček, hledá různé zkratky, jak se dostat k ziskům. Podle mě ty zkratky neexistují, je prostě se třeba učit a testovat.

Ale existují také vyloženě nebezpečné zkratky v podobě robotů, které mají obchodovat za vás. Zatím jsem totiž viděl jen takové, které můžete používat jen se skutečnými penězi a které si nemůžete vyzkoušet na demo účtu.

A rovnou riskovat vlastní peníze s něčím, co někdo někde nějak naprogramoval, zpravidla vede ke ztrátám. Takové roboty tvoří základy podvodů, které jsem viděl.

Jeden takový se jmenuje Czech Method, jehož recenze najdete zde, zde a zde. Je to kopie mezinárodního systému, který se pokaždé přejmenovává a slibuje vám tisíce eur měsíčně. Výsledek je pochopitelně opačný, akorát proděláte svůj vklad. Takové systémy jsou možná jakoby zadarmo, ale ve finále přijdete o svůj obchodní kapitál, takže přijdou reálné ztráty.

Druhý takový podvod se jmenuje Profits Maker, jehož recenze najdete tady, tady a tady. Ten dokonce slibuje statisíce korun měsíčně a podle všeho pochází z dílny podvodníků, kteří takových systémů vytvořili už celou řadu.

Vždy nabízí nějaký obchodní systém zadarmo, který vám má vydělat peníze, ale nakonec zjistíte, že podmínkou pro jeho získání je vložení peněz na účet u předem určeného brokera binárních opcí. To je společný rys všech podvodů


Stačí jen logicky uvažovat a nevěřit, že vám někdo bude zadarmo vydělávat velké peníze, to prostě možné není.