Únor 2016

5 základních rysů podvodů s binárními opcemi

29. února 2016 v 16:17 Binární opce
Na webu CZInvestor jsem narazil na zajímavý článek, který shrnuje, jak vypadají podvody na binární opce, které se neustále objevují nové a nové, v poslední době je hodně aktivní AlgoCashMaster.

Myslím, že bude užitečné, když se tu podělím o ty rady a doplním něco ze svých zkušeností. Takže jsem dal dohromady 5 základních rysů, které mají všechny podvody společné.

1. Slib výdělku

Všechny podvody jsou založené na tom, že vám slibují peníze. Ty potřebujeme všichni, takže je to ještě výnosnější byznys než třeba hubnutí. Na zvýšení měsíčních příjmů slyšíme všichni, nikdo peníze navíc neodmítne.

Takže toho využívají podvodníci a slibují, že díky jejich radám nebo obchodnímu systému budete vydělávat peníze.

2. Nic nemusíte umět

Aby byla nabídka lákavá, pododníci slibují, že se nemusíte nic nového učit, ani nemusíte nic umět, nebo mít jakékoliv zkušenosti s obchodováním binárních opcích. Jejich systém je nastaven tak, že ho zvládne použít každý.

3. Je to zadarmo

Aby byla nabídka úplně dokonalá, nejenže vám slíbí peníze za nicnedělání, ale ještě k tomu zadarmo. Podvodníci říkají, že nemusíte vůbec nic platit, že přístup k jejich obchodnímu systému získáte zadarmo.

4. Příběh a omezená místa

Dalším společným rysem podvodů je smyšlený příběh o někom, kdo danou obchodní strategii vymyslel, nebo kdo na ní zbohatnul. Příběh je buď prezentovaný s placenými herci, nebo jsou odněkud převzaté fotky doplněné o fiktivní příběh. Nikdy se nejedná o skutečnost.

5. Musíte platit hned na začátku

Posledním společným rysem binární podvodů je otevření účtu a vklad peněz. Podvodníci tuto skutečnost ve svých prezentacích většinou opomíjejí, aby vás neodradili, ale princip podvodů je ten, že si musíte otevřít obchodní účet a vložit na něj peníze, jinak nebudete moct používat slíbený zázračný obchodní systém.


Realita je ale taková, že když to uděláte a peníze na účet vložíte, s dodaným systémem je pak proděláte. Takhle fungují podvody.