Prosinec 2015

Kde si vyzkoušet binární opce zadarmo

26. prosince 2015 v 11:38 Obchodování binárních opcí
Jistým problémem binárních opcí bylo, že nebylo možné si je vyzkoušet úplně zadarmo. Demo účty pro testování s virtuálními penězi sice existovaly, ale brokeři je dávali jen těm, kdo si u nich nejdřív otevřeli skutečný účet a složili na něj peníze.

To bylo určitou překážkou pro nemalý počet lidí si binární obchodování zkusit nezávazně. Ale to už je minulost, protože jak jsem se dočetl v recenzi na A1finance.cz, je tu broker IQoption, který nabízí neomezený demo účet úplně zadarmo a bez vkladu.

Sám jsem si ho vyzkoušel a přišel jsem na jedno omezení, obchodování je omezeno na 13 podkladových aktiv, jinak je jich k dispozici celkem víc než 70. To ale podle mě není žádný větší problém, hlavní je, že obchodovat můžete časově a finančně neomezeně, to totiž umožní nejen první seznámení s opcemi, ale také dostatečně důkladné testování obchodních strategií.

Když se pak rozhodnete v obchodování pokračovat se skutečnými penězi, můžete si otevřít účet u jiného brokera, nebo klidně pokračovat u IQoption. Pátral jsem, jaké jsou s ním zkušenosti, a podle všeho dobré, viz. třeba zde nebo zde.
Asi to záleží na tom, jaké opce chcete obchodovat, protože u IQoption mají jen high/low, takže pokud chcete jiný typ, musíte jinam. Je sice fakt, že jiné druhy už většinou tak trochu popírají některé hlavní výhody binárních opcí, ale pokud někomu vyhovují, tak proč ne.


Konečně se tedy tento investiční nástroj posouvá na úroveň ostatních, kdy je možné získat demo zadarmo a zkoušet libovolně dlouho, jestli budeme chtít obchodovat i ve skutečnosti. A zároveň tak je k dispozici slušná testovací platforma. Z mého pohledu je to jedna z nejpozitivnějších zpráv poslední doby na poli burzovního obchodování.