Červen 2014

Binární opce s rozumem

21. června 2014 v 17:10 Obchodování binárních opcí

V poslední době na mě ze všech stran vypadávají různé prapodivné stránky o rychle zbohatnuvších lidech na binárních opcích. Jelikož už mám s obchodováním nějaké ty zkušenosti, na první pohled poznám, že jde o nesmysly, ale jelikož se pořád množí, evidentně se na ně někdo nechá nachytat.

Scénář je pořád stejný, nějaký člověk, který se dřív finančně moc dobře neměl, objevil obchodování s binárními opcemi a najednou rychle zbohatnul, odstěhoval se do zahraničí a žije si nad poměry. A ještě k tomu je takový dobrák, že vám svůj zázračný obchodní systém na binární opce zadarmo prozradí, ale musíte si rychle otevřít obchodní účet u podezřelého brokera a začít okamžitě obchodovat.

Už jsem takových stránek viděl několik a jsou plné hloupostí, dobře je popisují na českých stránkách o binárních opcích, mezi nejkřiklavější případy patří Miroslav Kadlec a Tomáš Stodola. Dokonce jsem viděl, že na tyto stránky jako že zbohatlíků na binárních opcích bývá placená reklama.

To už je samo o sobě varovným signálem, proč by někdo, kdo vydělává balík, vyzrazoval svá tajemství, a ještě si platil reklamu na stránky, na kterých ta tajemství vyzrazuje? No prostě je to nesmysl. Když se podívám na rady, které Kadlec nebo Stodola dávají do obchodování, tak vás tak akorát rychle přivedou na buben. Ti pánové zřejmě mají provize z peněz, které proděláte, takže si na jejich weby a jim podobné dávejte pozor.

Obchodování binárních opcí může být cestou k finanční nezávislosti, ale chce to píli a čas. Už jsem viděl několik obchodníků, kteří jen prodělali a vzdali to. Ale také jiné, kteří soustavně vydělávají. Určitě to není triviální, ale dá se to. Podle mě to za to stojí, ale hlavně postupujte s rozvahou a v klidu.