Leden 2014

24option zkušenosti

15. ledna 2014 v 19:01 Binární opce
Dnešní příspěvek jsem se rozhodl věnovat brokerovi 24option, protože s ním obchoduji. Po několika pokusech u jiných brokerů jsem skončil právě u něj a jsem spokojený. Pro mě největší výhodou je obchodní platforma, která je rychlá a nabízí zřejmě největší počet binárních opcí, co se druhů týče.

Kromě běžných high/low, a one touch opcí nabízí také above/below a boundary. Navíc jsou k dispozici tři druhý krátkodobých opcí (1, 2 a 5 minut). Podle mých zkušeností větší výběr žádný jiný broker nenabízí.

U obchodní platformy mi vyhovuje, že se v ní dá rychle přepínat mezi opcemi, což při svém stylu obchodování binárních opcí občas potřebuju.

Co se týče nevýhod, tak pro některé lidi to může být angličtina, respektive absence češtiny, kterou 24option nenabízí. A zřejmě největší nevýhodou (opět ne pro mě) je minimální vklad 250 dolarů a minimální obchod 24 dolarů.

U toho už si dokážu představit, že to může některým lidem vadit, protože dneska jsou i levnější brokeři. Hodně populární je Topoption, který má minimální vklad jen 100 dolarů a obchod za 5 dolarů. Navíc je i v češtině, takže pro lidi od nás je hodně atraktivní. Na druhý straně u něj není tolik druhů opcí, což taky nemusí vadit každému. No musíte si vybrat sami.

V každým případě jsou moje zkkušenosti s 24option jenom dobré, takže ho můžu doporučit. Základní údaje o něm najdete v recenzi, kterou napsali tady: http://opcebinarni.cz/recenze-24option-solidni-broker-s-ceskou-podporou. Opisovat to nebudu :).